0

Про нас

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – відомі українські рок-романтики, які завоювали багато сердець своєю щирістю та вмінням відверто ділитись своїми почуттями.

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ розпочали виступати в закарпатському місті Мукачево в 1999-му році. З того часу гурт випустив 5 студійних альбоми: “Underground”, “#DИХАЮТОБОЮ”, “5 хвилин”, “Буду з тобою!” та “Мільярди”. З презентацією альбому “Буду з тобою” гурт побував в турі, що охопив понад 100 міст України. Тур завершився 18 грудня великим концертом в Київському Палаці Спорту, де зібралось понад 8000 шанувальників.

25 серпня 2019 року, на Співочому Полі в м. Київ, гурт презентував новий альбом “Мільярди”. В підтримку якого БЕZ ОБМЕЖЕНЬ поїхали в тур, що охопив максимальну кількість міст України і не тільки. Це були як маленькі містечка, так і великі обласні центри. Також нові пісні почують у США та вже почули в Канадi. У 2019 році гурт дав 175 аншлагових концертів. Така рекордна кiлькiсть виступів дає право БЕZ ОБМЕЖЕНЬ бути найбільш гастролюючим гуртом країни.

Цей тур став легендарним. Шанувальники насолоджувались найбільшою за всю історію гурту музичною програмою у супроводі яскравого шоу, в якій, окрім нових композицій, звучали найкращі хіти зі всіх попередніх платівок БЕZ ОБМЕЖЕНЬ.

Фінальними концертами туру повинні були стати стадіонні концерти проведені влітку 2020 року. Та через епідеологічну ситуацію у світі, всі стадіонні виступи було перенесено на 2021 рік. На 30-ту річницю Незалежності України, 24 серпня 2021 року, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ зустрінуться з шанувальниками на наймасштабнішому концерті за всю історію гурту – НСК “ОЛІМПІЙСЬКИЙ”.

Проте, карантин не зламав музикантів, і з кінця травня до кінця серпня 2020 року у БЕZ ОБМЕЖЕНЬ відбувався великий тур Безпечних Автомобільних Концертів всією Україною. Хлопці стали першими, хто ризикнув спробувати абсолютно інший формат живих виступів у країні. Задумане здійснювалось просто неба, а шанувальники замість того, щоб сидіти на звичних їм стільцях концертного залу – знаходились у власних авто.

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – один з небагатьох українських гуртів, які збирають мільйонні перегляди на YouTube. Усі кліпи останніх років давно перетнули відмітку 1 000 000.

Кожен виступ БЕZ ОБМЕЖЕНЬ – це шалений потік енергії та емоцій. З перших акордів вони заводять публіку і не відпускають до самого кінця виступу.

Склад гурту сьогодні:

Сергій Танчинець – фронтмен.
Олександр Адаменко – бас-гітара;
Олексій Бережний – ударні;
Андрій Радько – гітара;
Ігор Рибар – гітара;

СЕРПНЯ

ОЛІМПІЙСЬКИЙ

×