0

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ оголосили концерт на НСК «Олімпійський»

У гастрольному турі “Мільярди” гурт відвідає більш ніж 100 міст

30 серпня гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ презентував новий альбом «Мільярди» та оголосив тур на його підтримку. Київський концерт відбудеться на найбільшій арені країни — НСК «Олімпійський». Це станеться 24 серпня 2020 року.

Альбом «Мільярди» складається з 7 пісень. Його вже можна послухати та завантажити на онлайн-платформах Apple MusicDeezer та Google Play. Саундпродюсером альбому, як і двох попередніх релізів БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, є Артур Данієлян.

Фронтмен гурту Сергій Танчинець зазначив:

Новий альбом «Мільярди» ми створювали з особливим натхненням і настроєм. В ньому є романтика і лірика, є подяка і співпереживання. А головне є любов до людей, до Батьківщини, до своїх рідних.

В підтримку цього альбому ми хочемо охопити максимальну кількість міст в Україні і не тільки. На сьогодні вже домовлено про 103 концерти в рамках туру 2019 – 2020, але перелік міст ще буде доповнюватись… Хочеться щоб люди в усіх куточках країни мали можливість почути нашу музику і разом з нами отримувати від неї задоволення. Хочеться, щоб люди відчули себе щасливими!

Фінальними концертами туру стануть два стадіони – «Арена Львів» наприкінці травня і 24 серпня 2020 року, на 29 річницю Незалежності України – НСК «Олімпійський». Підготовку до них ми розпочали вже зараз! Нарешті приходить нова ера української музики і ми хочемо бути в авангарді цього процесу.

Нагадаємо, у грудні 2018 року гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ з аншлагом виступив у київському Палаці спорту.

Квитки на концерти туру БЕZ ОБМЕЖЕНЬ вже у продажу


https://karabas.live/bez-obmezhen-nsk/?fbclid=IwAR2W2sZqIrYTJqsYfIihU2F1BFN_QCcoO0e4WJXdUoJMN_MyrG5mv-_E1Uo

×