0

“БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” презентували акустичну програму та новий сингл “Хочеш”

Цю пісню можна буде почути – не тільки в ефірах радіостанцій, але й наживо – на концертах гурту

Не так давно українский гурт “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” порадував шанувальників одразу двома прем’єрами – вперше музиканти виконанали на сольному концерті акустичну програму та презентовали новий сингл “Хочеш” з майбутнього альбому. Обидві прем’єри були сприйняті з захопленням.

Концерт, що відбувся у Києві 14 вересня, мав приголомшливий успіх. Музикантам вдалось створити по-справжньому інтимну, камерну атмосферу і довести, що вони не припиняють експериментувати та шукати нове звучання. В цьому їм допомогли Надія Ніколаєва (терменвокс),  Євгенія Смолянинова (віолончель), гурти VRODA та The Oscar Wild, які взяли участь в концерті.


Фото: Тихий концерт “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” у Києві (прес-служба)

Нову  пісню гурту також було виконано в акустичному варіанті, який їй максимально личить – адже вона дуже щира та чутлива. Першими сингл “Хочеш” змогли почути фанати “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” в соцмережах.

“З величезними хвилюванням і надією, з невиразним задоволенням презентуємо вам першу “ластівку” з наступного альбому…” – написав на своїй сторінці фронтмен гурту Сергій Танчинець.

Також, лідер “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” розказав більше про новий сингл: “Хочеш” – пісня про почуття любові, закоханості, потреби в людині, яку кохаєш. В принципі, про стосунки між чоловіком і жінкою. Це кожному знайоме, або рано чи пізно стане знайомим. Багато кому зрозуміла ця тема.

“Хочеш” вийшла надзвичайно ніжною. Після виходу “Тону” я якось читав, що це наша найніжніша пісня. А потім більш ніжною визнали “5 хвилин”. Тож “Хочеш” – наш третій рекорд по ніжності! Насолоджуйтесь! Мені здається, вона вам всім сподобається”.
Дуже скоро цю пісню можна буде почути – не тільки в ефірах радіостанцій, але й наживо – на концертах гурту. Адже “БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ” вже розпочали свій осінній тур. Перший концерт відбувся у Лондоні, а вже з кінця вересня розпочнуться концерти Україною. ​​ https://styler.rbc.ua/ukr/zvyozdy/bez-obmezhen-prezentovali-akusticheskuyu-1506092636.html

СЕРПНЯ

ОЛІМПІЙСЬКИЙ

×