0

«БЕЗПЕЧНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ТУР» ГУРТУ БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

З кінця травня до кінця серпня 2020 року у БЕZ ОБМЕЖЕНЬ відбувався великий тур Безпечних Автомобільних Концертів всією Україною. Хлопці стали першими, хто ризикнув спробувати абсолютно інший формат живих виступів у країні. Задумане здійснювалось просто неба, а шанувальники замість того, щоб сидіти на звичних їм стільцях концертного залу – знаходились у власних авто.

Гурт зробив те, чого раніше в нашій країні ніхто і ніколи не практикував. «БАК» – це концерти нового формату. Здавалося б: який концерт без скупчення людей? Проте можна зробити що завгодно, коли без виступів вже й не уявляєш свого життя. Величезна кількість звукового обладнання забезпечила відмінний звук у всіх куточках концертного майданчику. Прихильники гурту могли слухати виступ як відкривши вікна, так і на окремій частоті радіоприймача автомобіля. Новою стала і сцена: її довелося зробити висотою майже у три метри, аби всі мали змогу бачити виступ.

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ  разом із організатором Tikhonov Agency подбали про абсолютну безпеку слухачів. На в‘їзді обов‘язковим було вимірювання температури безконтактним термометром, а із собою кожен мав засоби індивідуального захисту: маски, рукавички та антисептики.

«Найкрутішим було ходити між рядами автомобілів і бачити, наскільки люди щасливі. В цей момент ми зрозуміли, що все зробили правильно, адже люди скучили за нами не менше, ніж ми за ними. Місяці підготовки – не даремні.», – стверджує менеджмент гурту. 

Безпека і унікальний формат – це про «Безпечні Автомобільні Концерти». 

Саме тому БЕZ ОБМЕЖЕНЬ спільно з Tikhonov Agency організовує всеукраїнський «БАК-тур», аби мати можливість разом з шанувальниками, в абсолютно безпечній для всіх атмосфері, насолоджуватись якісною українською музикою.

СЕРПНЯ

ОЛІМПІЙСЬКИЙ

×