0

БЛАГОДІЙНИЙ ОНЛАЙН-КОНЦЕРТ “ТРАНЗИТНА ЗОНА”

У боротьбі з COVID-19 українські медики здійснюють надважливу роботу. Щодня вони рятують життя інших, жертвуючи своїми. На жаль, за офіційними даними Міністерства охорони здоров’я України, кількість захворювань серед медичного персоналу зростає, тому вони потребують нашої з вами підтримки.

Найпопулярніший український гурт «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ», Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України», Міжнародний аеропорт «Бориспіль» та Українська Біржа Благодійності об’єднали свої зусилля, щоб зібрати кошти на закупівлю засобів захисту для лікарів у боротьбі із пандемією.

Восьмого травня ангар для ремонту літаків головних повітряних воріт країни став імпровізованою сценою, здатною забезпечити артистам безпечну соціальну дистанцію. 

Слухачі дивились вдома концерт під символічною назвою «Транзитна зона», який транслювався на офіційних Facebook та YouTube сторінках «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ», МАУ та аеропорту «Бориспіль». 

Фронтмен гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» Сергій Танчинець у такий спосіб вирішив відзначити власний день народження.  

«У нас із командою БЕZ ОБМЕЖЕНЬ та нашими партнерами МАУ виникла ідея організувати благодійний онлайн-концерт в ангарі аеропорту «Бориспіль». Символічно, що концерт відбудеться у мій День Народження і найбільшим подарунком буде те, що ми знову зможемо подарувати слухачам свою музику і позитивні емоції. Нехай поки лише в онлайн форматі. Ми зараз докладаємо максимум зусиль, щоб зробити красиве і незабутнє шоу для людей. Чекаю всіх на нашій сторінці Фейсбук, де буде відбуватися трансляція концерту «Транзитна зона», 8 травня о 19:30», – каже Сергій. 

Після концерту Українська Біржа Благодійності організує придбання та передачу допомоги медикам в українські лікарні.  Мета організаторів – допомогти та підтримати медиків, тих, хто наражаючи себе на небезпеку та ризикуючи своїм здоров’ям, рятує наше.


СЕРПНЯ

ОЛІМПІЙСЬКИЙ

×